Magic Code (2.0.0-rc5) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: email@example.com
my: အီးမေး@example.com
