Magic Code (2.0.0-rc5) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Delete
ru: Удалить

en: Subject
ru: Тема

en: Email settings
ru: Настройки электронной почты

en: User
ru: Пользователь

en: Created
ru: Создано

en: Code
ru: Код

en: Operation
ru: Действие

en: Expire
ru: Устаревание

en: Changed
ru: Изменение

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: Client
ru: Клиент

en: Publishing status
ru: Статус публикации

en: User limit
ru: Пользовательские ограничения

en: IP limit
ru: IP лимит

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
