Magic Code (2.0.0-rc6) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Delete
cy: Dileu

en: Subject
cy: Testun

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Code
cy: côd

en: Operation
cy: Gweithrediad
