Magic Code (2.0.0-rc6) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Subject
eu: Gaia

en: Email settings
eu: E-posta ezarpenak

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Created
eu: Sortua

en: Code
eu: Kodea

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera
