Magic Code (2.0.0-rc6) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Delete
he: מחיקה

en: Subject
he: נושא

en: Email settings
he: הגדרות דוא"ל

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Code
he: קוד

en: Operation
he: פעולה

en: Changed
he: השתנה

en: Authentication
he: הזדהות

en: Client
he: לקוח

en: Publishing status
he: מפורסם
