Magic Code (2.0.0-rc6) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Subject
ka: სათაური

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Code
ka: კოდი
