Mahi - Modern Multi-purpose Drupal 9, 10 Theme (1.0.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Content
os: Мидис

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to parent page
os: Рахиз ныййарæг фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ
