Mahi - Modern Multi-purpose Drupal 9, 10 Theme (1.0.1) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to parent page
eu: Joan guraso orrira

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Node
eu: Nodoa

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Up
eu: Gora

en: General
eu: Orokorra

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Content Top
eu: Goiko edukia

en: Content Bottom
eu: Beheko edukia

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: mobile
eu: mugikorra

en: wide
eu: zabalera

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
