Mahi - Modern Multi-purpose Drupal 9, 10 Theme (1.0.1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: Support
te: తోడ్పాటు

en: Go to previous page
te: క్రితపు పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to next page
te: తర్వాత పేజీకి వెళ్ళండి

en: Breadcrumb
te: బ్రెడ్‌క్రంబ్

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: General
te: సాధారణ

en: Add new comment
te: వ్యాఖ్యానించండి

en: Page bottom
te: పేజీ అడుగు
