Mahi - Modern Multi-purpose Drupal 9, 10 Theme (1.0.11) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Home
is: Heim

en: Body
is: Skrokkur

en: Content
is: Innihald

en: Go to previous page
is: Far til fyrru síðu

en: Go to parent page
is: Far til omanfyri liggjandi síðu

en: Go to next page
is: Far til næstu síðu

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: Comment
is: Viðmerking

en: Add new comment
is: Ger viðmerking

en: Go to first page
is: Far til fyrstu síðu

en: Go to last page
is: Far til síðstu síðu

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur
