Mahi - Modern Multi-purpose Drupal 9, 10 Theme (1.0.12) - en to et translation catalogue (44 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Body
et: Sisu

en: Content
et: Sisu

en: RSS feed
et: RSS-voog

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to parent page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Help
et: Abi

en: Layout
et: Paigutus

en: Components
et: Komponendid

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Comment
et: Kommentaar

en: Up
et: Üles

en: General
et: Üldine

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Buttons
et: Nupud

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: mobile
et: mobiilne

en: Powered by Drupal
et: Süsteemimootor Drupal

en: wide
et: lai

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Last page
et: Viimane leht

en: Primary menu
et: Peamenüü

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: First page
et: Esimene leht

en: narrow
et: kitsas

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü

en: Search form (wide)
et: Otsinguvorm (lai)
