Mahi - Modern Multi-purpose Drupal 9, 10 Theme (1.0.12) - en to oc translation catalogue (33 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Body
oc: Còs

en: Content
oc: Contengut

en: RSS feed
oc: Flux RSS

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to parent page
oc: Anar a la pagina parent

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Help
oc: Ajuda

en: Layout
oc: Afichatge

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Comment
oc: Comentari

en: Up
oc: Naut

en: By
oc: Per

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Buttons
oc: Botons

en: Content Top
oc: Naut del contengut

en: Sidebar
oc: Barra laterala

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Fonts
oc: Poliças

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Powered by Drupal
oc: Propulsat per Drupal

en: wide
oc: espandit

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
