Mahi - Modern Multi-purpose Drupal 9, 10 Theme (1.0.14) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Body
mr: मुख्य

en: Content
mr: साहित्य

en: RSS feed
mr: RSS फीड

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to parent page
mr: वऱच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Help
mr: मदत

en: Layout
mr: मांडणी

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: General
mr: साधारण

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा

en: Powered by Drupal
mr: 'द्रुपल'मध्ये बनवलेली साईट
