Mahi - Modern Multi-purpose Drupal 9, 10 Theme (1.0.15) - en to is translation catalogue (28 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Body
is: Meginmál

en: Content
is: Innihald

en: RSS feed
is: RSS veita

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to parent page
is: Fara á síðu foreldris

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Help
is: Hjálp

en: Layout
is: Útlit

en: Components
is: Íhlutir

en: Page title
is: Titill síðu

en: Page
is: Síða

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Comment
is: Ummæli

en: Up
is: Upp

en: General
is: Almennt

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Next page
is: Næsta síða

en: Go to first page
is: Fara á fremstu síðu

en: Go to last page
is: Fara á öftustu síðu

en: Head
is: Höfuð

en: Powered by Drupal
is: Knúið af Drupal

en: Current page
is: Núverandi síða

en: Last page
is: Síðasta síða

en: Primary menu
is: Aðalvalmynd
