Mahi - Modern Multi-purpose Drupal 9, 10 Theme (1.0.2) - en to uk translation catalogue (37 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Support
uk: Підтримка

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to parent page
uk: Перейти на батьківську сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Node
uk: Матеріал

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Comment
uk: Коментар

en: Up
uk: Вгору

en: General
uk: Загальне

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Content Top
uk: Вміст зверху

en: Content Bottom
uk: Вміст знизу

en: Sidebar
uk: Панель

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Twitter
uk: Твітер

en: Sidebar Left
uk: Ліва бічна панель

en: Sidebar Right
uk: Права бічна панель

en: Page Header
uk: Заголовок сторінки

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: mobile
uk: мобільний

en: wide
uk: широкий

en: Footer Bottom
uk: Низ нижнього колонтитула

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Footer Top
uk: Верх нижнього колонтитула

en: Social
uk: Суспільний

en: Theme Color
uk: Колір теми

en: Primary menu
uk: Первинне меню

en: Show Social Icons
uk: Показати іконки соціальних мереж

en: Book traversal links for
uk: Книжкові перехресні посилання для

en: narrow
uk: вузький
