Mahi - Modern Multi-purpose Drupal 9, 10 Theme (1.0.3) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: RSS feed
hy: RSS հոսքեր

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to parent page
hy: Անցնել ծնող էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Help
hy: Օգնություն

en: Node
hy: Նոդ

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Up
hy: Վերև

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ
