Mahi - Modern Multi-purpose Drupal 9, 10 Theme (1.0.6) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Content
ast: Conteníu

en: RSS feed
ast: Feed RSS

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to parent page
ast: Dir a la páxina padre

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Help
ast: Aida

en: Node
ast: Noyu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Comment
ast: Comentariu

en: General
ast: Xeneral

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu
