Mail (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Group
hr: Grupa

en: Subject
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Mail
hr: E-pošta

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
