Mail (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Group
is: Hópur

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Mail
is: Póstur

en: Custom
is: Sérsniðið
