Mail (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Group
tr: Grup

en: Subject
tr: Konu

en: Label
tr: Etiket

en: Mail
tr: Posta

en: Custom
tr: Özel

en: Email subject
tr: E-posta konusu

en: Email body
tr: E-posta metni

en: Machine name
tr: Makine adı

en: not set
tr: ayarlanmamış

en: Message subject
tr: İleti konusu

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
tr: E-posta gönderilemiyor. Sorun devam ederse site yöneticisi ile irtibata geçin.

en: Error sending email (from %from to %to with reply-to %reply).
tr: E-posta gönderilirken hata oluştu (%reply yanıtla öğesi ile %from öğesinden %to öğesine).
