Mail (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Group
be: Група

en: Subject
be: Тэма

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Mail
be: Пошта

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Machine name
be: Машынная назва
