Mail (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Group
ca: Grup

en: Subject
ca: Assumpte

en: Label
ca: Etiqueta

en: Mail
ca: Correu

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Email subject
ca: Assumpte del correu electrònic

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: not set
ca: no establert

en: Message subject
ca: Assumpte del missatge

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
ca: No s'ha pogut enviar el correu electrònic. Contacteu amb l'administrador del lloc si el problema persisteix.

en: Error sending email (from %from to %to with reply-to %reply).
ca: Error enviant correu electrònic (de %from a %to amb resposta a %reply).
