Mail (8.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Group
fa: گروه

en: Subject
fa: موضوع

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Mail
fa: ارسال پست

en: Custom
fa: سفارشی

en: Email subject
fa: موضوع نامه الکترونیکی

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Message subject
fa: موضوع پیغام
