Mail (8.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Group
hi: समूह

en: Subject
hi: विषय

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Mail
hi: मेल

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: not set
hi: सेट नहीं

en: Message subject
hi: संदेश का विषय
