Mail (8.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Body
km: តួ

en: Group
km: ក្រុម

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Label
km: ស្លាក

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
