Mail (8.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Group
oc: Grop

en: Subject
oc: Objècte

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: Custom
oc: Personalizat

en: Machine name
oc: Nom sistèma
