Mail (8.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Group
pt: Grupo

en: Subject
pt: Assunto

en: Label
pt: Rótulo

en: Mail
pt: E-mail

en: Custom
pt: Personalizado

en: Email body
pt: Corpo do email

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: not set
pt: não definido

en: Message subject
pt: Assunto da mensagem

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
pt: Não foi possível enviar o email. Contate o administrador do site se o problema persistir.

en: Error sending email (from %from to %to with reply-to %reply).
pt: Erro ao enviar email (de %from para %to com resposta à %reply).
