Mail (8.x-1.0) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Body
no: Skrokkur

en: Subject
no: Yvirskrift

en: Mail
no: Teldupostur

en: Custom
no: Sergjørt

en: Machine name
no: Maskinnavn
