Mail (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Group
gu: સમૂહ

en: Subject
gu: વિષય

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Mail
gu: મેઇલ
