Mail (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Group
he: קבוצה

en: Subject
he: נושא

en: Label
he: תווית

en: Mail
he: מייל

en: Custom
he: מותאם

en: Machine name
he: שם מכונה

en: not set
he: לא נקבע
