Mail (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Group
ja: グループ

en: Subject
ja: 件名

en: Label
ja: ラベル

en: Mail
ja: メール

en: Custom
ja: カスタム

en: Email subject
ja: 件名

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: not set
ja: セットされていません

en: Message subject
ja: メッセージの件名

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
ja: メールを送信できません。問題が続く場合は、サイト管理者に連絡してください。

en: Error sending email (from %from to %to with reply-to %reply).
ja: メール送信エラー (差出人: %from 宛先: %to 返信先: %reply)。
