Mail (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Group
lv: Grupa

en: Subject
lv: Temats

en: Label
lv: Etiķete

en: Mail
lv: Pasts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Email subject
lv: Epasta temats

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: not set
lv: nav iestatīts

en: Message subject
lv: Vēstules temats
