Mail (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Group
ne: समूह

en: Subject
ne: विषय

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Mail
ne: पत्र

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Machine name
ne: मशीन नाम
