Mail (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Group
nn: Gruppe

en: Subject
nn: Emne

en: Label
nn: Etikett

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
