Mail (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Group
pt: Grupo

en: Subject
pt: Assunto

en: Label
pt: Etiqueta

en: Mail
pt: Correio

en: Custom
pt: Personalizado

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: not set
pt: Não definido

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
pt: Não foi possível enviar o email. Contacte o administrador do sítio caso o problema persista.

en: Error sending email (from %from to %to with reply-to %reply).
pt: Ocorreu um erro no envio do  email(de %from para %to com resposta para %reply).
