Mail (8.x-1.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Subject
eo: Temo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Mail
eo: Retpoŝto
