Mail (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Group
hu: Csoport

en: Subject
hu: Tárgy

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Mail
hu: Levél

en: Email subject
hu: Email tárgya

en: Email body
hu: E-mail törzse

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: not set
hu: nincs beállítva

en: Message subject
hu: Üzenet témája

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
hu: Nem lehet e-mailt küldeni. Ha a probléma tartósan fennáll, akkor értesíteni kell a webhely üzemeltetőjét.

en: Error sending email (from %from to %to with reply-to %reply).
hu: Hiba az e-mail küldésekor (feladó: %from címzett: %to viszontválasz cím: %reply).
