Mail (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Group
nl: Groep

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Mail
nl: E-mail

en: Email subject
nl: E-mail onderwerp

en: Email body
nl: E-mailberichttekst

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: not set
nl: niet ingesteld

en: Message subject
nl: Onderwerp van bericht

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
nl: Kan e-mail niet versturen. Neem contact op met de beheerder van de site als het probleem aanhoudt.

en: Error sending email (from %from to %to with reply-to %reply).
nl: Fout bij het versturen van e-mail (van %from naar %to met antwoordadres %reply).
