Mail (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Body
am: አካል

en: Group
am: ቡድን

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: Custom
am: ብጁ
