Mail (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Group
eu: Taldea

en: Subject
eu: Gaia

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Mail
eu: Posta

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Message subject
eu: Mezuaren gaia
