Mail (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Group
hy: Խումբ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Label
hy: Պիտակ

en: Mail
hy: Փոստ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
