Mail Actions (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ast: Asuntu

en: Message
ast: Mensax

en: Format
ast: Formatu

en: Text
ast: Testu

en: Recipient
ast: Destinatariu
