Mail Actions (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Subject
eo: Temo

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Text
eo: Teksto

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: Sent email to %recipient
eo: Sendis retpoŝton al %recipient

en: Recipient
eo: Ricevonto
