Mail Actions (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Subject
he: נושא

en: Message
he: הודעה

en: Format
he: פורמט

en: Text
he: טקסט

en: Mail
he: מייל

en: Sent email to %recipient
he: נשלח דואר לנמען %recipient

en: Recipient
he: נמען
