Mail Actions (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Subject
hu: Tárgy

en: Message
hu: Üzenet

en: Format
hu: Formátum

en: Text
hu: Szöveg

en: Mail
hu: Levél

en: Sent email to %recipient
hu: E-mail elküldve %recipient számára

en: Recipient
hu: Címzett

en: Enter a valid email address.
hu: Érvényes email címet kell megadni.

en: Recipient email address
hu: Címzett e-mail címe
