Mail Actions (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Subject
hy: Թեմա

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Mail
hy: Փոստ

en: Sent email to %recipient
hy: Ուղարկված նամակ  %recipient -ին

en: Recipient
hy: Ստացող
