Mail Actions (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Subject
it: Oggetto

en: Message
it: Messaggio

en: Format
it: Formato

en: Text
it: Testo

en: Sent email to %recipient
it: E-mail inviata a %recipient

en: Recipient
it: Destinatario

en: Recipient email address
it: Indirizzo email del destinatario
