Mail Actions (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ne: विषय

en: Message
ne: सन्देश

en: Text
ne: अक्षर

en: Mail
ne: पत्र

en: Sent email to %recipient
ne: %recipient लाई ईमेल गयो

en: Recipient
ne: प्रापक
