Mail Actions (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Subject
tr: Konu

en: Message
tr: İleti

en: Format
tr: Biçim

en: Text
tr: Metin

en: Mail
tr: Posta

en: Sent email to %recipient
tr: E-posta gönderildi: %recipient.

en: Recipient
tr: Alıcı

en: Recipient email address
tr: Alıcı e-posta adresi
