Mail Actions (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Subject
uk: Тема

en: Message
uk: Повідомлення

en: Format
uk: Формат

en: Text
uk: Текст

en: Mail
uk: Пошта

en: Sent email to %recipient
uk: Відправлено електронну пошту до %recipient

en: Recipient
uk: Отримувач

en: Recipient email address
uk: Електронна адреса отримувача
